Ředitelské volno, vysvědčení, známky, učebnice, 2. stupeň do školy

Vyhlašuji z hygienických, technických a organizačních důvodů na pondělí 29. června a úterý 30. června 2020 ředitelské volno. Družina bude fungovat pro všechny žáky 1. stupně od 8:00 do 16:30. Jídelna nevaří.

Uzavírání známek proběhne 19. června na 1. stupni a 22. června na 2. stupni. Vysvědčení se bude vydávat v pátek 26. června 2020 v různých časech i prostorách školy, bude zavčas upřesněno.

Předběžné známky na 2. stupni byly žákům a rodičům zaslány, vylepšit je stále lze zasíláním úkolů nebo aktivitou přímo ve škole. Budou také upozornění někteří rodiče dětí 1. stupně, u kterých došlo ke zhoršení výsledků.

Učebnice vrátí pouze žáci 9. ročníku, ostatní budou vracet a dostávat knížky 2. a 3. září.

Do zítřka, tedy středy 3. června je potřeba třídním učitelům nahlásit žáky 2. stupně, kteří 8. 6. a 9. 6. přijdou do školy.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy