Léto začalo, školní peloton vyjel

Patnáctičlenná skupinka šesťáků a sedmáků a tři pedagogové si dnes vyjeli na první cyklistický výlet. Projeli jsme Pomoraví přes Střelice, až po Nové Mlýny k řece Moravě. Počasí už má být letní, takže další výjezdy budou následovat. Kdo má zájem jezdit (platí to i pro rodiče cyklisty) napište, a při další akci Vám dám vědět. Jen prosím tatínky, aby vždy dětem kola přifoukli, dnes jsem tam dal okolo 600 žduchů autopumpy.

Nové přihlášky na cyklistiku pro žáky i rodiče zasílejte na:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy