Škola začala – zde jsou změny

Všechno zatím klape, všichni pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci jsou v práci. Děti oproti loňsku pozměnily své hygienické návyky – stali se z nich mývali, s čímž jsme počítali. Máme v zásobě například 300 tis. papírových utěrek, počítám, že vydrží do ledna. Jídlo cizím strávníkům do ešusů z hygienických i kapacitních důvodů nevydáváme. Rodiče, kteří přijdou pro oběd nemocnému dítěti, projdou hlavním vchodem do jídelny od 10:45 do 11:00, pokud to nestihnou, dostanou oběd u zadního vchodu jídelny (příchod bránou kolem rampy). Podmínky v jídelně se tím vylepší, navíc jsme ji odhlučnili, což si všichni pochvalujeme. Rodiče prvňáčků mohou zatím chodit v rouškách pro děti nahoru do družiny, starší děti posíláme rodičům z družiny ke vchodu. V případě potřeby funguje mobil na družinu 702 538 707. Nakoupili jsme také další šatní skříňky, které dostali někteří žáci z početnějších tříd a tím je ve všech šatnách dost místa.

Zbavme se strachu, ale ne opatrnosti

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy