Týmové hry

Přechod z prvního na druhý stupeň může být pro žáky náročný. Přibývají výukové předměty, mění se učitelé, ale zejména se mění třídní kolektivy. Abychom žákům tento přechod usnadnili, každoročně pro ně připravujeme den týmových her s názvem „Na jedné lodi“. Vyzkouší si řadu netradičních sportovních disciplín a her zaměřených na spolupráci, ale hlavně si společně užijí den plný legrace.
Ptali jsme se, jak se jim tento den líbil.

„Byla to super zábava…Moc se mi líbilo, že i když jsme byli ve skupině s někým, s kým se moc nebavíme, tak jsme si to nakonec moc pochvalovali.“

Barbora

„ Líbilo se mi, že jsme si rozuměli. Pomáhali jsme si i v těch nejtěžších momentech. Spolupracovali  jsme i s lidmi, se kterými se často nebavíme.“

Dan

„Byl to super den, zaměřený na spolupráci. Užila jsem si ho a klidně bych si ho zopakovala. Program byl dobře vymyšlený a moc mě bavil.“

Linda

Mgr. M. Czabeová, MP