Vláda opět zavřela školy

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády musíme bohužel od zítřka 14.10. opět dětem uzavřít školu, jídelnu i družinu. Distanční výuka bude probíhat mnoha způsoby – papírové zadání ze školy, odkazy na pracovní sešity a učebnice, dokumenty v pdf, procvičování na vzdělávacích webech. Připravujeme také  on–line výuku v prostředí Office 365 od Microsoftu, které jsme pořídili pro všechny učitele i žáky (podrobnosti zašleme).

Výuka na dálku je od letošního školního roku povinná. Zadání bude vždy na webových stránkách školy. Domácí práci budou žáci (na 1. stupni rodiče žáků) posílat ve dvou termínech do pondělí 19.10. a do pátku 23.10. na emaily zadávajících učitelů. Za období 14.10 – 23.10. bude práce žáků v každém předmětu hodnocena jednou známkou. Úkoly na nadcházející podzimní prázdniny budou jen na dva dny.

Věřím, že 2. listopadu přivítáme všechny žáky obou stupňů opět ve škole.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy