Do konce ledna se systém výuky nezmění, známky na vysvědčení oznámíme v elektronické žákovské knížce

Vážení rodiče,

dle vyjádření vlády zůstává systém výuky stejný až do konce ledna. Další výhled je nejasný. Příští týden v pondělí a ve středu proběhnou pololetní pedagogické rady prvního a druhého stupně, a ve čtvrtek 28.1. budou oznámeny elektronickou formou známky na vysvědčení. Papírová vysvědčení dostanou pouze děti prvních a druhých tříd, ostatní žáci až po návratu do školy. V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.

Doporučuji všem také přehrát rozhovor Světlany Witovské s věhlasným fyzioterapeutem, profesorem Pavlem Kolářem o dopadu epidemie na lidské, obzvlášť dětské tělo. Interview ČT24 Speciál s profesorem Pavlem Kolářem

Musíme děti opět rozhýbat, protože v tuto chvíli je už tělesná výchova nejdůležitější předmět. Stačí klidně obyčejná chůze. Kdo chce půjčit materiál na běžecké lyžování, stále ještě několik lyží ve skladů máme, stačí napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy