Skončilo první pololetí

V prvním pololetí školního roku 2020/2021 prospělo 70 % žáků školy s vyznamenáním. Jako jedna z mála škol jsme se v této těžké době nad rámec výuky účastnili i několika soutěží, a to s velkými úspěchy. Mezi nejlepšími skončili: Nathaniel Menšík ze 4.B v Logické olympiádě, Barbora Pečová z 9.A v Olympiádě z českého jazyka, Jakub Petera z 8.A v soutěži Matematický klokan a Viktor Sova dokonce soutěž v robotice vyhrál.

Máme také žáky neúspěšné, šest jich neprospělo, své pětky mají šanci do konce roku vylepšit. Nebyla udělena žádná dvojka z chování, naopak, velká záplava pochval. Ty si nezaslouží jen děti, ale také rodiče, kteří se stali už zkušenými asistenty pedagoga. Děkuji všem pracovníkům školy i rodičům za skvělou práci. Nyní budou krátké pololetní prázdniny, po nich týden stejné výuky jako doposud, a pak týden jarních prázdnin. Podle vývoje epidemie pak uvidíme, jaká opatření nastanou od 15. února. Vysvědčení jsou dostupná v elektronických žákovských knížkách, v papírové podobě se budou předávat po návratu dětí do školy.

Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy, i když je to čím dál náročnější.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy