Zápis do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Vážení rodiče předškoláčků,

dle posledního vyjádření ministerstva se mají školy připravit na elektronický způsob zápisu dětí do 1. tříd.

V Uničově bude zápis probíhat v období od 1. do 16. dubna. Přihlášku k zápisu si můžete stáhnout na stránkách školy – v levém menu Informace k zápisu do 1. tříd nebo přímo pod tímto článkem. Je to interaktivní pdf formulář, ve kterém je třeba vyplnit všechny šedě zvýrazněné rámečky. Vyplněný formulář si vytiskněte a podepsaný doneste mezi 1. a 16. dubnem na sekretariát školy.

Pokud máte elektronický podpis nebo datovou schránku, pošlete přihlášku pouze elektronicky a nemusíte do školy chodit vůbec. ID školy 72wbuy7

Nemáte-li možnost si formulář vytisknout, zašlete vyplněnou přihlášku elektronicky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Po zaslání je potřeba se domluvit do pěti dnů na tel. čísle 585054160 nebo emailem na osobním podepsání této přihlášky ve škole.

Pro rodiče, kteří zvažují pro své dítě odklad školní docházky, přikládáme formulář žádosti. Žádost společně s doporučením z PPP a vyjádřením dětského lékaře je třeba odevzdat na sekretariátu školy nejpozději do 31. 5. 2021.

Rodiče, kteří se rozhodnou formuláře vyplnit přímo ve škole, budou vítáni.

Pokud by se výrazně změnila situace a ministerstvo by umožnilo zápis uskutečnit ve škole, konal by se v pátek 9.4.2021 od 13:00 do 18:00 a v sobotu 10.4. 2021 od 9:00 do 12:00.

Žádost o přijetí do 1. tříd

Žádost zákonného zástupce o odklad školní docházky