Půlka 2. stupně jde v pondělí do školy

Vážení rodiče žáků 2. stupně, od 10. 5. začíná rotační výuka spočívající ve střídání distanční a prezenční formy. V pondělí 10. 5. přijdou do školy v čase 7:30 – 8:15 (podle vlastního uvážení) žáci těchto tříd: 6. A, 7. A, 7. B a 8. A. Do budovy vchází 8. A předním vchodem, 7. A vchodem do tělocvičny a 6. A a 7. B zadním vchodem. Nepůjdou do šatny, ale hned ke své třídě na neinvazivní antigenní test na Covid19. Všude bude dostatek pedagogů, kteří budou vše organizovat. Další testování proběhne ve čtvrtek. Už i prvňáčci testování zvládají bez problémů, takže se není čeho obávat. Obědy mají všichni žáci těchto čtyř tříd automaticky přihlášeny, kdo nechce, musí si oběd odhlásit.

První týden je aklimatizační, takže žádné obavy ze známek. Další pondělí pak přijdou do školy zbylé třídy 2. stupně (6. B, 7. C, 8. B a 9. A) a role se prohodí. První stupeň pokračuje pořád v pravidelném střídání, testovat se bude však již jen v pondělí.

Vážení rodiče, znovuzískání pracovních návyků, přirozeného denního rytmu a obnovení kamarádských vztahů je pro Vaše děti nesmírně důležité. Opravdu to zvažte, jestli chcete někoho ještě nechat doma.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy