Příští týden jsou doma už jen třídy 6. A, 7. A, 7. B a 8. A

Vážení rodiče,
od 17. 5. pokračuje rotační výuka jen na druhém stupni. V pondělí 17. 5. přijdou do školy v čase 7:30 – 8:15 (podle vlastního uvážení) žáci těchto tříd: 6.B, 7.C, 8.B, 9.A.

Do budovy vchází 8. B předním vchodem, 6. B vchodem do tělocvičny a 9. A a 7. C zadním vchodem u toalet. Nepůjdou do šatny, ale hned ke své třídě na neinvazivní antigenní test na Covid19. Všude bude dostatek pedagogů, kteří budou vše organizovat. Další testování proběhne ve čtvrtek. Už i prvňáčci testování zvládají bez problémů, takže se není čeho obávat. Obědy mají všichni žáci těchto čtyř tříd automaticky přihlášeny, kdo nechce, musí si oběd odhlásit.

Na 1. stupni už distanční výuka končí. Všichni žáci prvního stupně se půjdou převléct do šatny a potom se otestují ve své třídě. V případě, že budou chtít být u testování rodiče, budou se děti i nadále testovat dole u šaten.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy