Prvňáci a třeťáci na výletě

I když letošní školní rok byl v mnohém jiný než všechny ostatní, jednu příjemnou událost jsme si nemohli nechat ujít – školní výlet jako odměnu za celoroční práci.

Děti z 1.B a 3.B se společně se svými učiteli a paní vychovatelkou Xeňou autobusem vypravili za poznáním blízkého okolí. První zastávku jsem si udělali v malebné obci Sovinec, kde jsme si prohlédli krásná hrad. Udělali jsme pár fotek, nasvačili se, nakoupili suvenýry a pokračovali do Jiříkova. V Pradědově galerii u Halouzků už na nás čekala spousta krásných dřevěných soch. Podívali jsme se do pekla i k Ježíškovi, vystoupili na rozhlednu, kde jsme měli celý areál jako na dlani. Nakonec jsme dojedli svačinku od maminky, utratili poslední peníze a vypravili se na zpáteční cestu. I přes velké horko jsme si společně užili krásný den.

za všechny výletníky

Iveta Janáčková