Skončil nejtěžší školní rok

Děkuji všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům, rodičům i dětem za zvládnutí tohoto opravdu neuvěřitelného školního roku. Pandemie zasáhla už do toho minulého, a letos to vše vygradovalo. Nicméně se ukázalo, že spolupráce mezi rodinou a školou je velmi dobrá. Dokážeme společně obstát i v těch nejtěžších výzvách. Většina dětí nakonec obdržela velmi pěkná vysvědčení, na kterých mají podíl i obětaví rodiče, kteří po mnoho měsíců on-line výuky své děti podporovali. Abychom tyto vzdělávací výsledky obhájili, bude třeba v září začít poctivě pracovat hned od začátku. Věřím, že to zvládneme. K učení přidáme navíc kroužky, výjezdní akce, plavání, lyžování, florbal a mnoho dalších aktivit, které podporují dobrou náladu, fyzickou zdatnost a tím i imunitu dětí proti všem nemocem a jiným příkořím.

Škola se loučí s žáky deváté třídy i některými páťáky, kteří se dostali na gymnázium. Přeji všem klidnou dovolenou a dětem hezké prázdniny.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy