Minutka – čarujeme v kuchyni, 2. díl

Dnešním čarování v kuchyni bylo v duchu masových zapečených toustů se zeleninovým salátem. Malí kouzelníci byli i dnes na kroužek skvěle připraveni. Měli zástěrky, krabičky a mističky. Po příchodu do kuchyňky si osvěžili vědomosti a znalosti z minulého kouzlení a zacvičovali se pod dohledem zkušených čarodějek, zejména v používání elektrické trouby a umění v ní péct.

A co bylo na dnešní jídelníčku? Z kuchyně se tentokrát linula nádherná vůně sýra, šunky a hlavně koření. Tak co to ti malí kouzelníci tvořili? Podívejte se na fotografie a pokud budete chtít recept, stačí se obrátit na paní vychovatelky – čarodějky a čarodějnické učně… :-)

A ještě vzkaz pro ty děti, které by se chtěly přidat do naší čarodějné skupiny a rády by se staly čarodějnickými učni, tak jste milé děti z celého srdce vítány, :-)

Lenka Pavlíková, Bc. Karla Jurečková

čarodějničtí učni