Další úspěšný florbalový rok za námi!

Ukončení florbalové Olomoucké ligy bylo završeno v sobotu 5. května v Astře, pozváním všech hráčů kategorie Elévů a mladších. Probrali jsme celou sezónu, domluvili se na další rok, rozkrojili velký florbalový dort, vyhodnotili a ocenili nejlepší hráče.

Hodnocení celého roku v kategorii Elévů bylo naprosto suprové, jak po stránce tréninkové, docházkové, kamarádském přístupu a hlavně perfektním výsledkům z čehož kluci a holky z 24 zápasů 22 vyhráli, jednou remizovali a jedenkrát prohráli.Celkové bodové umístění je to nejvyšší. U mladších žáků to bylo dobře nastartované, ale po půl roce přestali hrát někteří dobří kluci (M. Muzikant, R. Skřebský), chodili hrát za starší, do skupiny tak častěji naskakovali hrát Elévové, kteří se snažili pomoci mladším kluků a nakonec to vše s úspěchem zvládli. Po spočítání bodů skončili na 2. místě.

Chválíme tímto všechny kluky i holky za jejich snahu, vytrvalost a dravost a přeji další vlnu energie na příští sezónu, také děkuji rodičům za jejich nemalou podporu.

trenéři Lenka Pavlíková a Robert Čundrle