Děkujeme rodičům za velkou důvěru

K zápisu přišlo 52 dětí. Do 1. tříd nastoupí pravděpodobně 42 dětí. Vzniknou tedy 2 třídy po 21 žáčcích. Třídní učitelkou 1.A bude Mgr. Jitka Benešová a 1.B Mgr. Petra Váňová. Děti se nebály, byly šikovné. Mluvily ve větách s hezkou výslovností. Překvapivě dobře znaly geometrické tvary i barvy. Velmi dobře jim šlo uklízení písmenek a virtuálních hraček na ploše interaktivní tabule (jestlipak jim to jde i doma s těmi opravdovými hračkami?). Při odchodu si natrhaly bonbóny z Duhového stromu a byly spokojené, že to mají za sebou.
 Příprava na školu je jednoduchá, stačí s dětmi hodně mluvit, hrát stolní hry a sportovat, kdo ještě přidá hudbu, či malování, může už chystat přihlášku do uničovské Základní umělecké školy.

Informace o materiálním zabezpečení prvňáčka škola všem zašle v červnu.

V září tedy nashledanou
Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy