Výlet 3.A a 3.B do ZOO PARKU a DinoParku Vyškov

Koncem května se třeťáci společně vypravili do Vyškova na školní výlet. Počasí nám přálo, a proto i nálada všech zúčastněných byla skvělá. Nejprve jsme byli převezeni za velkého nadšení dětí DinoExpresem do DinoParku, kde bylo vystaveno přes 50 modelů dinosaurů. Velmi se nám také líbilo 3D kino, kde jsme zhlédli trojrozměrný film o mláděti Triceratopse.

Potom následovala opět cesta zpět oblíbeným DinoExpresem do ZOO. Zde jsme si prohlédli v krásném prostředí primitivní i exotická domácí a hospodářská zvířata z celého světa. Děti velmi zaujal “Dvoreček naší babičky”, kde se volně procházely mezi kozami, ovcemi, slepicemi apod. V dalších expozicích jsme si prohlédli sibiřské kočky, lamy, velbloudy aj. a prohlídku zpestřilo i zákoutí pro odpočinek a občerstvení.

Nakonec si děti koupily suvenýry a se spoustou zážitků jsme se vydali zpět domů.

tř. uč. Mgr. Jarmila Bednářová