Začínáme vařit v nové kuchyňce

Ukončený investiční projekt za téměř 3 mil. Kč zcela změnil atmosféru naší školní kuchyňky. Pětatřicet let staré vybavení bylo vyměněno za moderní a vůně novoty se line po celé dolní chodbě. V takto pěkných prostorách mohou vařit i žáci prvního stupně. Páté třídy byly, stejně jako devátá, z tohoto důvodu rozděleny do praktických činností na dvě skupiny, aby bylo při vaření bezpečněji.  Také nové masivní stoly v dílnách voní novotou a svěráky jsou daleko funkčnější, nářadí a materiálu je dostatek. Hoši zde pracují v šesté a sedmé třídě, dívky se učí základy pouze v šestém ročníku. Spokojeni jsme také se stavem venkovních prostor. Deset nově vysázený jabloní a ořechů dostalo už dvakrát pořádnou závlahu, stejně jako travnatý povrch školního fotbalového hřiště i atria s novými lavičkami. Tento týden má být pěkně, o velkých přestávkách, v tělocviku a v družině to využijí všechny třídy.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy