Šachy pro děti i pro rodiče

Všechny děti mají možnost navštěvovat každý čtvrtek ve 14:00 šachový kroužek. Začínáme tento týden 4. 10. Děti vyzvedávám v družině, ti starší mohou čekat v křeslech u ředitelny. Hrajeme 45 minut v 1.A. Ze třídy mohou děti kdykoliv odejít dřív do družiny. Kroužek z důvodu mého enormního pracovního vytížení někdy odpadá, zavčas vždy oznámím. Šachy pěstují u dětí trpělivost a rozvahu, je velice důležité, aby děti hrály i s někým doma, kdo je upozorní na chyby. Pokud se najde více než 10 zájemců z řad rodičů, uspořádám pro ně kratičký odpolední šachový seminář, i pro úplné začátečníky. Rodiče mohou potvrdit zájem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy