Školní recitační soutěže se zúčastnilo 32 žáků

29. listopadu si žáci 4.-6. tříd naší základní školy otestovali své dovednosti ve školním kole recitační soutěže.

Celkem se zúčastnilo 32 žáků, a tak konkurence byla opravdu veliká. Soutěžící museli zvládnout nejen přednes, ale také trému před publikem. Porota z řad pedagogů vyučujících český jazyk v daných ročnících měla velmi těžkou práci. Jako nejlepší nakonec vyhodnotila Elišku Urbáškovou, Michaelu Kučerovou, Nikolu Juračkovou, Petra Klesnila, Jakuba Repu a Nelu Bartošovou. Tito recitátoři  postupují do oblastní recitační soutěže organizované 10. prosince Gymnáziem Uničov. Spolu s nimi budou naši školu reprezentovat i Štěpán Jakůbek, Viktor Sova, Veronika Mertová a Julie Vojáčková. Postupujícím  přejeme hodně úspěchů a ať si soutěž a její atmosféru užijí. Velkou pochvalu si však za svou píli a výkony zaslouží všichni zúčastnění!

Kolektiv pedagogů