Turnaje ve stolním tenise ovládli žáci naší školy

Ve čtvrtek 14. 2. se konal na naší škole závěrečný turnaj Přeboru Uničova ve stolním tenise. Je to ten nejoblíbenější, protože po jeho skončení probíhá vyhlášení vítězů a předání odměn.

Turnajů se zúčastnilo celkem 15 dětí. Od podzimu pilně trénovaly a každý měsíc měřily své síly za zelenými stoly. Většinu kategorií ovládli žáci naší školy. V kategorii mladší žáci zvítězil Tomáš Horník (4.B), v kategorii nejmladší žáci  Dan Hofr (4.B) a v kategorii nejmladší žákyně Natálka Krestýnová (4.A) - všichni tři žáci naší školy. Kategorii mladší žákyně vyhrála Lucie Křížová. Vítězové získali pohár s titulem "Přeborník" a ostatní se podělili o medaile. Velká pochvala však patří nejen vítězům, ale všem dětem, které se nebojí pohybu, účastnily se pravidelných tréninků a turnajů a dokázaly, že mají sportovního ducha.

asistentka pedagoga Irena Křížová