Olympiáda předškoláčků se povedla

Ve čtvrtek 7. března proběhla na naší škole již tradiční „Olympiáda předškoláčků“. Děti si při plnění úkolů prošly všechny pavilony školy. Všichni zvládli tenis, trefili se do florbalové branky a i na stanovišti Čiperná veverka při překonávání překážek byli velmi šikovní a obratní. V počítačové učebně předškoláčci programovali robota Ozobota tak, že mu kreslily cestu od stromu ke stromu, čímž si také zopakovaly barvy a roční období, které jednotlivé stromy představovaly. V učebně na interaktivní tabuli poznávali v pexesu zvířátka a potom je třídili do kategorií ZOO nebo les. V další učebně zase skládali děj pohádky podle obrázků a stavěli komín z kostek, došlo i na pexeso papírové, připojili se i rodiče. Všem se dařilo, děti dostaly diplomy, jsou šikovné a bystré, přechod do školy hravě zvládnou. Rodiče, kteří neměli čas, si mohou i s dětmi prohlédnout celou školu kdykoliv.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy