Zimní radovánky 2. A

Zimní počasí nám v Uničově mnoho sněhu nedopřálo. I přesto jsme s dětmi stihly jednu hodinu tělesné výchovy strávit na sněhové pokrývce. Na vyřádění a legraci nám postačil kopec u školy. Děti bobovaly s takovým nadšením, až jedny boby nevydržely nápor a bohužel se rozbily. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Více jsme se věnovali zdokonalování našich bruslařských dovedností. Celkem čtyřikrát jsme letos byli bruslit na zimním stadionu v Uničově. Vždy nás doprovázeli rodiče a prarodiče, kteří nám velmi pomohli se zavazováním a zapínáním bruslí. Někteří si s dětmi také zabruslili. Po dvou letech, kdy se bruslení v zimě věnujeme, všechny děti bruslí. Někteří jsou odvážní a jezdí rychle, pozadu nebo přes překážky, méně odvážní jezdí pomaleji, při kraji nebo s kamarádem. To důležité však je, že se děti naučily něco, co v lavicích jen těžko jde, a že se při bruslení skvěle bavily.

Za bruslaře z 2. A

G. Petrželová (AP), Mgr. B. Zemanová, Mgr. I. Janáčková