Prvňáčkům se daří skvěle

V prvních třídách proběhla anketa, ze které vyplynuly tyto skutečnosti. Všem se ve škole líbí, ve třídě se učili písmenko M, vymalovávali kolečka v matematice, malovali šneky, učili se psaní, v družině vyráběli smajlíky, skákali přes lano a stavěli ze stavebnice. Taky jsou rádi v jídelně i v tělocvičně, kde běhali slalom, házeli na koš, zkoušeli dribling, hráli fotbal a florbal. V 1. B se dětem nejvíc líbí domácí úkoly a v 1. A tělocvik.

Na otázku – „co by ještě ve škole chtěli mít“, prvňáčci zareagovali velmi rychle: bazén i s tobogánem, tablety, trampolínu, iPhony, tyče na gymnastiku, posilovací stroje, ZOO v atriu a v něm netopýry, psy, kočky a tygra. Tak uvidíme, co nám nový rozpočet dovolí.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy