Medlovský cross

Dne 25. 10. 2019 jsme se za slunečného počasí opět velmi úspěšně zúčastnili terénního závodu Medlovský cross. Družstvo ZŠ U Stadionu ve složení L. Vachutka, T. Kohout, M. Spurný, N. Kučerová, M. Benešová, B. Svobodová, L. Navrátil, T. Navrátil, J. Petera, E. Ticháčková, K. Blinková a M. Zbořilová vybojovalo v konkurenci devíti škol bronzovou medaili se stejným počtem bodů jako v pořadí druhá škola Gymnázium Uničov. O pořadí rozhodl vyšší počet medailových umístění studentů gymnázia. Z individuálních výkonů se nejvíce zadařilo Lukáši Vachutkovi, který starší kategorii chlapců vyhrál. I v ostatních kategoriích se našim žákům v náročném terénu podařilo doběhnout na předních pozicích těsně za stupni vítězů. Všech reprezantům děkujeme za skvělé výkony.

Mgr. Marcela Mikulíková