Carusošou 2019

Již 21. ročník pěvecké soutěže Carusošou proběhl ve čtvrtek 14. listopadu. Na pódiu uničovského kina bylo vidět a hlavně slyšet celkem 28 vystupujících ze ZŠ uničovského mikroregionu. Naši školu reprezentovalo 9 dětí. Některé z nich se probojovaly do finálového kola už opakovaně, pro některé bylo vystoupení před zcela zaplněným kinem novou zkušeností.

Bez ohledu na umístění mělo každé vystoupení své silné stránky. Petr s Tobikem  ze 6.C zúročili svůj herecký a komediální talent v písni Zázračný doktor. Míša z 6.B podle očekávání s bezchybným zpěvem předala emoční náboj, tentokrát v písni Môj Bože. Nápaditá taneční složka byla rovnocennou součástí zpěvu Barunky a Anitky z 6.B v písni V sieti ťa mám. Nicolka s Darinkou ze 4.B předaly jásavou náladu a mladistvý elán v písni Léto. Náročná intonace v písni Co je tam dál nebyla překážkou pro Aniku z 5.A. A Viktorka z 8.A…ta podala výkon hodný svého jména a písní Show must go on přesvědčila i porotu o svém vítězství.

Všem účinkujícím gratulujeme. Divákům, zvláště spolužákům a rodinám, děkujeme za podporu a závěrem jen připomínka, že začít trénovat na další ročník není nikdy brzy.

Mgr. Jaroslava Klossová