Doplňující informace pro rodiče 1. stupně

Vážení rodiče, doplňujeme informace k nástupu dětí do školy 25. května.

Přihlásit dítě třídnímu učiteli k výuce ve škole je potřeba do 18. května, protože skupiny, které vzniknou nelze později doplňovat novými žáky. Čestné prohlášení přikládáme, kdo nemá tiskárnu, může si ho vyzvednout každý den do 13:00 ve škole, nebo i později po domluvě na telefonním čísle školy 585054160. Vyplněné čestné prohlášení děti přinesou do školy 25. května nebo je lze pro jistotu poslat vyfocené či naskenované třídnímu učiteli na jeho email již o víkendu před 25. květnem. Bez prohlášení nesmíme dítě do žádné skupiny přijmout.

Harmonogram začátku výuky je zaměřen proti vzniku velkých skupin před školou nebo u dezinfekčního pultíku u vchodu, ale výjimky jsou samozřejmě možné. Přijít do školy před 8:00 mohou například děti, kterým nejede pozdější autobus. Sourozenci, kteří mají začátek v 8:00 a třeba v 8:40, mohou přijít společně např. v 8:20. Třídy budou pod dohledem pedagogů i před vyučováním dané skupiny. Žádosti o ranní výjimky posílejte třídním učitelům.

Děti budou končit po obědě zhruba v tyto časy:

1. roč. 11:30    2. roč.  12:00     3. roč 12:20 – 12:40      4. roč 13:00     5. roč. 13:20

Otázku ošetřovného snad ministerstva ještě vyjasní. Další dotazy posílejte učitelům, kteří je předají vedení školy.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy