Házená jako zpestření hodin tělesné výchovy

Hodiny tělesné výchovy si žáci 1.B a 5.A a 5.B v pondělí 21. listopadu zpestřili „ochutnávkou“ házené. Naši školu navštívili trenéři z uničovského oddílu Českého svazu házené, aby dětem ukázali, že při házené si nejen zasportují, ale že je to také skvělá zábava. Děti si vyzkoušely rozcvičku s balónem, poté také samotnou hru na branky v týmech se zjednodušenými pravidly, zároveň také přesnost střelby a práci s balónem při házení na cíl.

Házená žáčky velmi bavila a spousta z nich se hodlá stát novou posilou uničovské házené… Držíme pěsti J

Děkujeme trenérům házené včele s Klárou Sovovou a uničovským trenérem Pavlem Janků za báječné zpestření hodin tělesné výchovy!

Mgr. Kateřina Urbášková, Bc. Rostislav Drábek, Mgr. Marcela Mikulíková

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search