Školní mléka

LAKTEA, o.p.s. je schválený žadatel o podporu v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL s registračním číslem 411/171718/0019. Od září 2019 mají žáci základních škol  nárok na neochucené mléčné výrobky ZCELA ZDARMA, a to 2-4 ks měsíčně, a dotované ochucené mléko a mléčné výrobky, které budou cenově zvýhodněny tak jako dosud. Nárok na dotované mléko a mléčné výrobky mají všichni žáci základních škol, včetně přípravných ročníků. Naše aktuální nabídka schválených dotovaných výrobků distributora Madeta, a.s. pro školní rok 2019 /2020 je:

• mléko polotučné, 250 ml                                                      ZDARMA
  • jogurt bílý, 150 g                                                                  ZDARMA
  • jogurt bílý, laktóza 0,01 %, 150 g                                         ZDARMA
  • jogurt bílý, selský, BIO, 150 g                                             ZDARMA
  • cottage bez příchuti, 100 g                                                   ZDARMA
  • plátkový sýr Jihočeský Eidam 30%                                      ZDARMA
  • Lipánek ochucené mléko s jahodovu příchutí, 250 ml         6,- Kč
  • Lipánek ochucené mléko s vanilkovou příchutí, 250 ml       6,- Kč
  • Lipánek ochucené mléko s kakaovou příchutí, 250 ml         6,- Kč
  • Čerstvé mléko Lipánek čokoládový 250 ml                         7,- Kč
  • Čerstvé mléko Lipánek jahodový 250 ml                             7,- Kč
  • Čerstvé mléko Lipánek karamelový 250 ml                         7,- Kč

Závozy do škol probíhají každý týden, s výjimkou prázdnin apod., a to v předem určený závozový den. Každé škole jsme povinni dodat 2x měsíčně a vždy minimálně 1 ks neochuceného mléka. Dotované neochucené mléko ZDARMA je dodáváno do školy automaticky, dle počtu odebírajících žáků uvedených v RH bez nutnosti objednávat. Tak jako v minulých letech, máme pro Vás připraveno mnoho bonusových programů, doprovodná opatření, projekt Fitkonto, soutěže pro školy i žáky, apod.

Ivana Bušfyová, hospodářka školy