Úspěchy našich žáků v soutěžích, olympiádách a přijímacích zkouškách v minulém školním roce vzbudily velkou pozornost

Sedmnáct nových žáků z jiných škol se spolu se svými rodiči rozhodlo k přestupu na naší školu. Jedním z důvodů jsou i úspěchy v práci s talentovanými dětmi v minulém školním roce. Připomínám celostátní pražská finále v soutěži se stavebnicí Merkur, v robotických soutěžích a logické olympiádě, krásná umístění v rámci okresu v olympiádách v českém a anglickém jazyce a v matematické soutěži, a také sportovní úspěchy našich florbalistů, atletů a fotbalistů. V letošním školním roce chceme v tomto trendu pokračovat.

Ukazuje se, že navzdory přetrvávající nedůvěře části veřejnosti k práci asistentů pedagogů, je jejich práce díky našemu již mnohaletému propracovanému systému obrovskou pomocí učitelům, kteří mají ve třídě více času k probrání rozšiřujícího učiva, z čehož právě těží někteří žáci nejen v soutěžích, ale hlavně u přijímacích zkoušek.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search