Prvňáčci jsou skvělí

Letošní prvňáčci se ve škole adaptovali bleskovou rychlostí. Prošli hned všechny pavilony, na obědě potřebovali pomoc s tácky jen pár dní (deváťákům za to patří dík) a hned se vrhli na učení. Na otázku, co se jim nejvíc ve škole líbí, padaly tyto odpovědi – matematika, obědy, písanka, tělocvičny, protože se tam může běhat a hrát florbal, pirátská písnička, kterou se naučili, pěkná třída, výtvarka, protože malovali deštníky, hodná paní učitelka, kamarádi ze školky, úplně všechno, interaktivní tabule s krásnými obrázky, domácí úkoly, hračky v družině a přestávka, protože můžou odpočívat, svačit a povídat si.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy

 

 

 

 

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search