Čarujeme v kuchyni 3. díl

Je podzim a začíná sezóna jablíček, skořice, badyánu, hřebíčku…. To je panečku vůně… V dnešním čarování děti připravovaly jablečný džem se skořicí a domácí perník s jablky. Vůně vařených jablek se skořicí, pečeného perníku a koření se linula po chodbách celé školy. Děti byly velice šikovné,chopily se škrabek na brambory a škrábaly a škrábaly. Jiné děti krájely jablíčka, další míchaly těsto…Byla radost pohledět jak se těm našim malým kuchtíkům práce dařila a jak jim šla práce pěkně od ruky.

Velký dík patří podpůrnému týmu rodičů, prarodičů i praprarodičů, kteří pomohli děti vybavit sklenicemi, krabičkami, zástěrkami a trpělivě čekali na děti až vše zdárně dokončí.

Máte- li zájem o některý z receptů, stačí se zastavit v družině Džungle, rádi se o recepty podělíme.

Čarodějky Lenka Pavlíková, Karla Jurečková a čarodějničtí učni