Halloween pro prvňáčky a druháčky

I v letošním roce uspořádala naše třída krátký Halloweenský program pro prvňáčky a druháčky. Děti přišly čarodějně naladěné i oblečené a vydaly se na stezku plnou „strašidelných“ úkolů jako je lovení pavouků ve slizové hmotě, překonání slalomu, aniž by jim spadlo duchovo oko ze lžičky nebo výroba Halloweenského ozdobného zápichu.
Děti po chvíli překonaly ostych ze strašidelných průvodců, úkoly jim šli od ruky a za jejich splnění obdrželi malou odměnu. Všichni jsme si den užili v pohodové atmosféře a těšíme se na naše malé kamarády i v příštím roce.

Ing. Lenka Mikulicová

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search