Čarujeme v kuchyni 4. díl

Je podzim, sezóna jablíček, skořice, badyánu, hřebíčku již je v plném proudu…. To je panečku vůně… V dnešním čarování jsme se rozloučili s podzimem velmi stylově. Nesmí tedy chybět dýňová polévka a jablkový závin s rozinkami a ořechy. Čarodějná skupina se chopila škrabek, struhadel, válečků, lžic a nožů, to vám byl koncert… vůně vařené dýně a pečeného závinu se linula celou školní budovou. Vylákala i pan školníka, který se zastavil pozdravit čaroděje a optat se, copak tak dobrého připravujeme. Děti byly velice šikovné a i tohoto úkolu se zhostily na výbornou.

Čarodějky Lenka Pavlíková, Karla Jurečková a čarodějničtí učni

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search