Pozorování růstu a vývoje rostlin ve 4AB

V hodinách přírodovědy jsme si se čtvrťáky vyzkoušeli zasadit semínka vybraných rostlin. Žáci si přinesli hrách, fazole, řeřichu nebo různé druhy obilí. Zprvu jsme si připravili postýlku z vaty, na kterou jsme rozmístili různé druhy semínek. Následně zalili vodou a přesunuli na teplé místo. Postupem času budeme pozorovat jednotlivá stadia růstu vybrané rostliny a starat se, aby měla vhodné podmínky k jejímu růstu. Věřím, že většina semínek se uchytí, protože při přípravě postýlek pro semínka, byli žáci velmi pečliví. Podle ohlasů žáků se aktivita velmi líbila.
 
Mgr. Tereza Pavlíková 

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search