Čarujeme v kuchyni

Dnešní čarování v kuchyni se neslo ve znamení vánočních barev. Nesměla chybět červená, žlutá, bílá, hnědá. Čarodějná skupina se chopila struhadel, škrabek, nožů, hrnců, pánve, ale také váhy a misek. A co se tentokrát připravovalo? Kdo hádal něco slaného, měl pravdu – špagety v červeném kabátku s bílou čepičkou a sladká tečka, nebo spíše kulička nakonec.

Další čarování v kuchyni bylo nejen náročné, ale i voňavé. Mladí i malí kuchaři připravovali opět dva pokrmy. Prvním byl pečený hot dog z listového těsta a druhým vanilkový puding s tvarohem, piškotky a ovocem. Ó , jak to vonělo. Přišel se podívat nejen pan školník, ale i pan učitel a nahlédli i žáci devátého ročníku, tak krásně to vonělo. Děti byly velice šikovné a i tohoto úkolu se zhostily na výbornou.

Čarodějky Lenka Pavlíková, Karla Jurečková a čarodějničtí učni

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search