Carusošou 2022

Pěveckou soutěž Carusošou pořádá DDM v Uničově. Po covidové pauze se letos konal již 22. ročník. Žáci naší školy jsou pravidelnými účastníky. 15. listopadu nás ve finálovém kole, které probíhá v kině Uničov, reprezentovalo celkem 13 zpěváku. Všichni si vedli víc než dobře, dokázali opanovat trému, která jim nebránila podat kvalitní pěvecké i herecké výkony.  

Zástupce jsme měli v každé kategorii. V kategorii jednotlivců zpívala Ema z 5.A filmovou píseň Kdy vzlétnu já a Tadeáš ze 7.A Beethovenovu Ódu na radost. V kategorii skupin jsme dosáhli i vítězných umístění. Viktorka, Lucinka a Julinka z 2.A získaly 3. místo s písní Rybička maličká, Sofinka s Evičkou z 3.B obdržely 2. místo za zpěv Zimní písničky. Nicolka s Darinkou ze 7.B zazpívaly i protančily píseň V sieti ťa mám od Kristíny. Celý program uzavíral takřka estrádní výstup chlapců Petra, Tobiáše a Lukáše z 9.C, kteří ve známé písni Ivana Mládka rozehráli pěveckou etudu předsedy JZD a Pražáka. I díky němé roli Jožina v podání spolužáka Franty si chlapci odnesli 3. umístění. 

Těšíme se na další hudební spolupráci. 

Mgr. Jaroslava Klossová 

 

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search