Čarujeme v kuchyni

Další vaření v novém kalendářním roce bylo ve znamení placky. Není to jen tak nějaká obyčejná placka, ale křupavá a voňavá, co se dá slupnout na oslavě, párty nebo jen tak. Nesměla chybět ani sladká tečka v podobě řezů pana Myšáka.

A co se připravovalo o týden později? Neřeknu, jen napovím. Vařily se opět dva pokrmy, ale to je běžným standardem v našem kroužku. První byla polévka plná vitamínů a mnoha chutí. Druhý byl moučník, který voněl celou školou. A jak chutnal ? No naprosto božsky. I tentokrát byli učni velice šikovní a i tohoto úkolu se zhostili na výbornou.

Čarodějky Lenka Pavlíková, Karla Jurečková a čarodějničtí učni

 

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search