Ve čtvrtek 9. března pořádáme olympiádu předškoláčků

Ve čtvrtek 9. března, v čase 14.30 – 17.00 proběhne na naší škole již tradiční „Olympiáda předškoláčků“. Děti si spolu s rodiči při plnění úkolů mohou projít všechny pavilony školy. V tělocvičně se trefí do florbalové branky a překonají překážkovou dráhu. Mohou se také projít po nízké kladině. V dílnách si trochu zakutí a v počítačové učebně naprogramují cestu malému robůtku Ozobotovi. Vyzkouší si ovládání i větších Vex robotů, které mohou vyzkoušet i rodiče. V dalších učebnách poznají budoucí prvňáčci v pexesu na interaktivní tabuli zvířátka. V družině si vyzkouší kroket a lovení rybiček, a také je čeká počítání, barvy a obrázky.

Rodiče, kteří nemají ve čtvrtek čas, si mohou i s dětmi prohlédnout celou školu kdykoliv. Stačí se domluvit na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobilu 601 575 316.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel ZŠ U Stadionu

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search