Olympiáda předškoláčků se povedla

Ve čtvrtek 9. března proběhlo na naší škole za velkého zájmu předškolních dětí zábavné odpoledne s názvem „Olympiáda předškoláčků“. Děti si při plnění úkolů prošly všechny pavilony školy. Všichni zvládli rozcvičku, florbalový slalom i překážkovou dráhu, byli velmi šikovní a obratní. V počítačové učebně programovali malého robota Ozobota tak, že mu kreslili cestu, aby dokázal odbočit k nejmenšímu nebo nejrychlejšímu zvířeti. V dílnách řezali a lepili letadýlko, což si rádi vyzkoušeli i tatínci. Na jednom stanovišti vyprávěly děti pohádky a hrály si s kostkami, jinde prošly bludiště, modelovaly obličeje z plastelíny nebo trefovaly kužely obručemi. V družině děti chytaly rybičky na háček a hrály kroket a v budoucí první třídě si všichni vyzkoušeli pexeso na interaktivní tabuli a počítání do pěti.

Všem se dařilo, nikdo se ničeho nebál, děti dostaly diplomy, medaile a další drobnosti, jsou šikovné a bystré, přechod do školy hravě zvládnou. Rodiče, kteří neměli čas, nebo měli nemocné děti, si mohou i s dětmi prohlédnout celou školu po domluvě pak kdykoliv.

 

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search