Laboratorní práce z přírodopisu nás baví

Výuka přírodopisu je obohacena o laboratorní práce, které žáky nejen nabádají k ověřování získaných znalostí a dovedností, ale navíc jsou zábavné. V sedmém ročníku jsme pozorovali stavbu slepičího vejce, v brzkém jaře květenství pampelišky lékařské a sedmikrásky chudobky a pod mikroskopem vnitřní stavbu květu tulipánů zahradního. Učivo nahosemenných rostlin bylo obohaceno o poznávání jehličnatých stromů a keřů pomocí určovacích znaků - jehlic a šišek. Na konci školního roku děti čeká beseda se včelařem, kde se dozví mnoho zajímavých informací o chovu včel.

Mgr. Tereza Pavlíková

 

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search