Školní rok skončil, přejeme pěknou dovolenou

Děkuji všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům, rodičům i dětem za perfektní zvládnutí školního roku. Akcí byla obrovská spousta. Na závěr dokonce za námi přijela mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková a významně zatraktivnila náš sportovní den.

Výsledky na konci školního roku byly opět výborné, spousta vyznamenání, a navíc i mnoho úspěchů v soutěžích mezi školami. Všichni se dostali na střední školy, drtivá většina již v prvním kole. Škola se loučí s žáky deváté třídy i některými páťáky, kteří se dostali na gymnázium. Přeji všem klidnou dovolenou a dětem hezké prázdniny.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search