Zahradní slavnost naší školy se vydařila

Včera, ve čtvrtek 14.9.2023, jsme otevřeli brány školy široké veřejnosti, abychom společně s Vámi oslavili 40. výročí založení naší školy.

Po slavnostním zahájení se malé i starší děti s nadšením zapojily do plnění netradičních disciplín, ujít si nenechaly ani vystoupení šaška Vikyho nebo skákací hrady. Velký zájem byl i o stanoviště s pokusy, tvořivé dílny, stanoviště robotů či měření rychlosti střely.

Pro rodiče bylo nepochybně hlavním bodem programu vystoupení jejich dětí. A nutno říci, že se povedlo na jedničku.

Velmi nás potěšilo, že se za námi přišli podívat bývalí kolegové i bývalí žáci. Slečna Eva Zouharová se dokonce na našem programu podílela a se svou kamarádkou svým hudebním vystoupením přispěla k příjemné a pohodové atmosféře celého dne.

Děkujeme Vám za hojnou účast a doufáme, že jste si čtvrteční odpoledne užili stejně jako my.

Pedagogický sbor ZŠ U Stadionu Uničov