Olympiáda předškoláčků se povedla

Ve čtvrtek 29. února proběhlo na naší škole zábavné odpoledne pro předškolní děti s názvem „Olympiáda předškoláčků“. Děti si při plnění úkolů prošly všechny pavilony školy. V tělocvičně zvládly překážkovou dráhu i s kladinou, byly velmi šikovné a obratné. V počítačové učebně programovaly malého robota Ozobota tak, že barevným kódem určily jeho rychlost a směr. Moc se to budoucím programátorům líbilo. Všichni dojeli do cíle. V dílnách malí kutilové vyzkoušeli svoji sílu a zručnost při zatloukání hřebíků. V družině děti překonávaly na vyrobeném koni překážkovou dráhu. Na stanovišti „Skákání se zvířátky“ si vyzkoušely skok do dálky, přitom poznávaly různá zvířata. Také házely míčkem do krabice a shazovaly kuželky. V další třídě stavěly stavby z kostek podle předlohy a u obrázků večerníčků hledaly stejné tvary. V kuchyňce nabíraly do košíčků zdravé mlsání a učily se uvázat mašličku na sáčku.

Všem se dařilo, nikdo se ničeho nebál. Umíme děti zbavovat ostychu a pomáháme jim dosáhnout úspěchů. Na závěr všichni dostali diplomy, medaile a další drobnosti. Děti jsou šikovné a bystré, přechod do školy hravě zvládnou. Rodiče, kteří neměli čas, nebo měli nemocné děti, si mohou i s dětmi prohlédnout celou školu po domluvě kdykoliv.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search