Pochvala od mistryně světa

Na konci června k nám opět zavítala olympijská medailistka a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Spolu se svou kamarádkou Mgr. Hanou Matouškovou – třídní učitelkou 6. B uspořádaly za vydatného přispění dalších učitelů a asistentů tradiční víceboj, který si děti velmi užily. Počasí bylo akorát na sport, tedy ne zima, ne vedro, bez deště. A v čem se soutěžilo? Hod medicinbalem, skákání přes švihadlo, trojskok z místa, kliky a běh na 1000 m. Mistryně světa všechny pochválila za skvělé výkony a báječnou atmosféru. Líbí se jí, jaké máme výborné vztahy nejen mezi dětmi, ale i pedagogy, a také krásný areál školy. Po dobrém obědě slíbila, že v září opět přijede a uděláme dalších pět disciplín. Takže se už těšíme. A po náročném sportovním výkonu bylo třeba doplnit energii. O zdravou svačinku se dětem postarala firma Nutrend.

Mgr. Milan Žůrek, ředitel školy