Školní rok skončil...

Milé děti, vážení rodiče, vážení pedagogové,

s koncem školního roku se ohlížíme zpět na měsíce našeho společného úsilí, které bylo korunováno mnoha úspěchy. Rádi bychom vám všem poděkovali za vaši neúnavnou práci, podporu a angažovanost, která nám pomohla úspěšně zvládnout další školní rok.

Děti,

děkujeme vám za vaši zvědavost, píli a nadšení, které jste každý den přinášely do školy. Váš elán a touha po poznání nás inspirovaly a připomínaly nám, proč je naše práce tak důležitá. Vaše snaha a úspěchy, ať už velké nebo malé, jsou důkazem toho, jak moc jste se všichni během tohoto roku naučili a vyrostli. Jsme na vás velmi hrdí a těšíme se na vaše další kroky na cestě za vzděláním.

Rodiče,

děkujeme vám za vaši trpělivost, podporu a spolupráci. Bez vašeho pochopení a zapojení by naše úsilí nemohlo být tak úspěšné. Vaše podpora doma a ochota komunikovat s učiteli vytvořila pevný základ, na kterém mohly vaše děti stavět. Společně jsme překonali mnohé výzvy a oslavili mnoho vítězství. Vaše důvěra v nás a váš zájem o vzdělání vašich dětí jsou neocenitelné.

Pedagogové,

učitelé, vychovatelé i asistenti pedagogů, děkujeme vám za vaše nasazení, kreativitu a oddanost. Vaše každodenní úsilí, trpělivost a láska ke své práci jsou tím, co dělá naši školu výjimečnou. Díky vám se naši žáci mohli rozvíjet nejen akademicky, ale i osobnostně. Vaše schopnosti inspirovat, motivovat a podporovat každého žáka jsou neocenitelné. Vaše práce má nesmírný dopad na budoucnost našich dětí a společnosti jako celku.

Přejeme vám krásné prázdniny.

Nyní je čas si odpočinout, načerpat nové síly a užít si zasloužené volno. Přejeme vám všem radostné a klidné prázdniny a dovolenou plné krásných zážitků, dobrodružství a odpočinku. Ať už budete trávit léto doma, na výletech nebo cestách, přejeme vám, aby to byl čas naplněný štěstím a pohodou.

Těšíme se na další školní rok, kdy se opět setkáme a budeme pokračovat v naší společné cestě za poznáním a rozvojem naší krásné školy.

S pozdravem vedení Základní školy U Stadionu

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search