Šesťáci tužili kolektiv na adaptačním kurzu

Adapťák 6B

Ve dnech 7.10. – 9.10.2024 se žáci 6.B a 7.A zúčastnili adaptačního pobytu v Mladoňově. Žáci si zahráli hry a soutěže, které byly zaměřeny na posílení spolupráce, podpoření týmového ducha, schopnost domluvit se ve skupině, tolerovat názory druhých.

Kromě zajímavých her, jsme si vyšli na osmi kilometrovou procházku, která dala některým pořádně zabrat. Cestou jsme našli hromadu hub .

Večer si žáci vyzkoušeli svoji odvahu na noční stezce a zatančili si na diskotéce.

Počasí nám přálo, jídlo dětem chutnalo. Všichni jsme si to užili.

Adapťák 6A
„Miluji tě!”, „To je těžké jak pes!”, „No, já nevím tati, my jsme někde v pralese.” a „Ahaaaa!” To jsou hesla adapťáku 6. A. Naučili jsme se, že kvůli blbostem nemá cenu se hádat. Objevili jsme v sobě herecký potenciál. Společnými silami jsme vyřešili detektivní případ. Zjistili jsme, že se pančelka třídní bojí ryb, pan asistent Jemelka nemá rád krupici a pančelka Mikulíková nemá ráda zmrzlinu. Zvládli jsme tři dny bez signálu a wifi. Dokonce jsme se odvážili na stezku odvahy… i když tam bylo trochu poznat, že na oběd byla čočka. V paměti máme nekonečno zážitků a obličeje plné smíchu.