Projekt „Ovoce a mléko do škol“ stále probíhá

Tak jako všech občanů dotklo se šetření i těchto projektů. Dodávky jsou méně početnější a jsou určeny pouze pro žáky prvního stupně, avšak na své rozmanitosti nic neubylo. Děti tak mohly ochutnat během školního roku nejen mléko a sýry, ale i jahody, baby karotku, ovocné pyré, moštík, pomeranč, banán, mandarinku, blumu, hrušku či jablko. Během roku jsou uskutečněny ochutnávkové akce. V letošním roce proběhla ochutnávka několika druhů plátkových sýrů a ochutnávka pod názvem „Koš hroznového vína“, který obsahoval nejen čerstvé (hroznové víno bílé, modré, růžové) ale i ovoce sušené (rozinky Jumbo a Sultánky) a ovoce v podobě šťávy.

 

Ivana Bušfyová

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search