Návštěva KHS v Olomouci

V rámci prevence rizikového chování využíváme i programy vedené odborníky z různých institucí.

Letos jsme s devátými třídami opět navštívili KHS v Olomouci, která dospívající žáky prostřednictvím programu „Nebuď HIV pozitivní, chraň svůj život!“ vede k odpovědnostiv oblasti partnerských vztahů. Žáci získali užitečné informace o přenosu a šíření viru HIVi ochrany proti šíření dalších pohlavně přenosných chorob. Formou soutěže mezi skupinami si upevnili důležité znalosti a domů si odnesli kromě námětů k přemýšlení i tematicky zaměřené odměny. S programem byli spokojeni žáci i učitelé. Díky příjemnému vedení paní lektorky probíhal ve velmi přátelské atmosféře.

Mgr. H. Matoušková, Mgr. V. Vaculčíková, Mgr. M. Czabeová

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search